Turnusy Zdrowotne

O turnusach


Turnus Zdrowotny dr Radwańskiego to autorski Program odżywiania, oczyszczania i regeneracji , wspomagający leczenie chorób nowotworowych i cywilizacyjnych.

 

Pożądane efekty turnusów leczniczych w ciągu 7 dni pobytu są wynikiem :

 • doskonale zbilansowanej, spersonalizowanej diety, ustalonej na podstawie wnikliwego wywiadu zdrowotnego
 • szczegółowych badań diagnostycznych medycznych jak i aparatami bio – medycznymi
 • konsultacji specjalistycznej z zakresu dolegliwości kręgosłupa i narządu ruchu, a także terapii i rehabilitacji (w tym onkologicznej) w opcji dodatkowej.
 • terapii wspomagających ( od relaksacji po zajęcia z psychoterapii i wsparcia psychoonkologicznego) oraz dodatkowych zabiegów
 • stosowania czystych ekologicznie warzyw do wyciskania soków najlepszą do Kuracji dr 20151014_181935Radwańskiego wyciskarką Green Star
 • Szkoły Zdrowia dr Radwańskiego – cyklicznych wykładów, filmów edukacyjnych i porad
 • aktywności fizycznej, ćwiczeniom oddechowym i relaksacyjnym
 • zabiegów oczyszczających
 • indywidualnego programowi suplementacyjnemu
 • otoczenia wsparciem, opieką i pochyleniem się nad indywidualnym problemem zdrowotnym pacjenta 24 na dobę

Korzyści

  • Głębokie oczyszczanie holistyczne na wszystkich poziomach: fizycznym, mentalnym, duchowym i umysłowym pod opieką wyspecjalizowanej kadry z dziedziny: medycyny, fizjoterapii, żywienia w chorobach i dietetyki, psychologii, psychoterapii, parazytologii, pscychoonkologii, naturopatii.
  • Widoczny, zbawienny wpływ oczyszczania na Twoje zdrowie * Odzyskasz energię, witalność i dobre samopoczucie * Wzmocnisz swój kręgosłup, stawy i poprawisz ich kondycję w zakresie ruchowym
  • Zredukujesz tkankę tłuszczową i zrzucisz zbędne kilogramy
  • Unormujesz procesy przemiany materii. Wzmocnisz układ immunologiczny.
  • Uregulujesz poziom ciśnienia tętniczego. Obniżysz poziom cholesterolu.
  • Odczujesz wyraźną poprawę stanu zdrowia, odmłodzisz organizm, zyskasz radość życia, smukłe ciało i piękną skórę.
  • Odmłodzisz organizm, zyskasz radość życia, smukłe ciało i piękną skórę.
  • Poczujesz uzdrawiającą moc muzyki, relaksacji oddechu i medytacji.
  • Dowiesz się jak radzić sobie ze stresem i jakie stosować proste, bardzo skuteczne metody relaksacji.
  • Zmodyfikujesz wybory żywieniowe
  • Nauczysz się zasad komponowania swojego planu żywieniowego i twojej rodziny
  • Wsłuchasz się w potrzeby swojego organizmu
  • Wypoczniesz w pięknym krajobrazie
  • Zadbasz o kondycję psychofizyczną
  • Rozprawisz się z wzorcami, nałogami i przyzwyczajeniami.

Terminy


DataMiejsceUlotka/PDFCenaInformacjeZapisy
1 - 8 października 2016 r.ŁEBATURNUS PAŹDZIERNIK (pobierz)2 500 złtel: 503 303 410Zapisz się
------
------
------

Opinie

Przyjechałam tu aby usłyszeć, że moja choroba to jeszcze nie tak wielka tragedia, że jeszcze nie przegrałam. I tak tu się dzieje w Łebie; przyroda tu to CUD BOSKI + specjaliści robią wszystko co w ich mocy. Zaglądają w głąb ciała i duszy jak nikt inny do tej pory.

» Czytaj więcej

I udzielają drogocennych wskazówek, jak dalej żyć, co zmienić. Posiłki spędza się razem jak rodzina, przy jednym wspólnym stole. Na te wszystkie przemiany trzeba czasu, ale nie zostajemy sami, bo są oni państwo Radwańscy. Są z nami więc nadal jest nadzieja. A gdy ktoś marzy o różdżce czarodziejskiej, która mogłaby dotknąć kręgosłup, stawy j i uzdrowić go to jest to za pomocą rąk p. Marcina Radwańskiego. Trzeba mu tylko zaufać, a on zrobi wszystko ,aby pomóc ulżyć. Jak do tej pory na mojej drodze niespotkałam nikogo kto by mógł mu dorównać.

» Schowaj tekst

Monika ze Stegny

Turnus leczniczy sokoterapii pp. Radwańskich to nie jest kolejna dieta odchudzająca! ( choć kilogramy giną w oczach 5 kg mniej!!.
To kompleksowy program naprawczy CUD! ( Ciało, Umysł, Dusza).

» Czytaj więcej

Nie dość, że zostałem zdiagnozowany holistycznie na kilka sposobów, to oczyściłem organizm z toksyn, zaznałem działania najnowocześniejszych technik, urządzeń terapeutycznych, poznałem optymalną dla siebie dietę, a wszystko to w klimacie rodzinnym, w komfortowych warunkach z bajeczną lokalizacją przy wydmach Łeby za umiarkowaną cenę! Niewiarygodne? sprawdź sam!:) Polecam tylko tym, którzy są gotowi przestać kopać sobie grób łyżką i widelcami i wziąć swoje zdrowie we własne ręce.

» Schowaj tekst

Maciej z Koła

Pobyt na turnusie jest dla mnie okazją do odpoczynku fizycznego i psychicznego. Spotkałam tu ludzi, którzy tak jak ja szukają sposobu na polepszenie jakości swojego życia.

» Czytaj więcej

Codzienne rozmowy z terapeutami i innymi uczestnikami były pełne nowych informacji i odkryć. Poza tym lokalizacja jest dużym plusem. Morze „za płotem” i poranny spacer z kijkami, zdrowe odżywianie i pyszne soki to świetny pomysł na wypoczynek.

» Schowaj tekst

Anna z Jaworzna

Turnusy lecznicze sokoterapii dr Doroty i dr Jacka Radwańskich X 2014 w Łebie uważam za wspaniały i dobroczynny. Przywiodła mnie tu intuicja, przekonania poczucie niedosytu w stosunku do ograniczonych metod medycyny tradycyjnej dla której to oczyszczanie organizmu, homeostaza, głęboki związek pomiędzy sposobem odżywiania, a stanem naszego zdrowia, więź pomiędzy ciałem, duchem a uczuciami – to nieznanie i nieocenione obszary.

» Czytaj więcej

Przyjechałam tu głównie ze względu na chorobę nowotworową mojego dziecka, a okazało się, że i ja sama powinnam troskliwiej zadbać o swe zdrowie. Choć uważałam się za przeciętnie zdrową osobę trzymając w ręku pakiet wyników badań tradycyjnie zalecanych przez lekarzy. Dopiero tutaj zastosowana diagnostyka ujawniła co naprawdę dzieję się w mym organizmie i wdrożony został plan naprawy mojego zdrowia. Wiedza, zaangażowanie, dociekliwość, umiejętność, wykłady i sesje terapeutyczne zastosowane przez państwa Dorotę i Jacka Radwańskich, a także doskonałe zabiegi rehabilitacyjne pana Marcina Radwańskiego są nieocenione. Przywracają zdrową formę, dają nadzieję i siłę, oczyszczają ciało i umysł. Co najważniejsze oferowane są dalsze konsultacje i prowadzenie w procesie zdrowienia, który nie kończy się przecieżw trakcie jednego turnusu sokoterapii. Wspaniali prowadzący, fantastyczna grupa kuracjuszy , atmosfera, jakość obsługi i produktów spożywczych, urok miejsca przy nadmorskiej plaży, ruch – to wszystko składa się na wielkość i skuteczność stosowanej tu terapii.Nie mogłam trafić w lepsze ręce i w lepsze miejsce.

» Schowaj tekst

Polecam Renata z Białegostoku

Galeria

Raty

Łeba 01.10.2016-08.10.2016

Czas realizacji: 01.10.2016 – 08.10.2016

Cena brutto: 2 500,00 zł

Przejdź do systemu ratalnego

Ulotka/PDF