Najlepsza wyciskarka do terapii sokami

Dr Radwański odpowiada dlaczego wyciskarki Green Star są najlepszymi dostępnymi wyciskarkami na rynku do kuracji sokami :

W terapii sokami bardzo ważnym aspektem jest jakość soku. Powinien on mieć formę koloidalną, czyli być przyswajalny przez kosmki jelitowe bez udziału enzymów. Dlatego polecam i używam wyciskarek dwu ślimakowych Green Star, które pozyskują sok mocno koloidalny. Większość bowiem dostępnych na rynku wyciskarek wyciska sok z ogromną ilością pulpy o dużym ciężarze właściwym, osiadającej szybko na dnie  naczynia. W takiej pulpie znajduje się ogromna ilość składników odżywczych więc jeśli ją oddzielimy prze sito to pozostały płyn jest ubogi. Zjedzenie zaś takiej pulpy to jak zjedzenie sałatki. Do jej strawienia potrzebna jest duża ilość enzymów, szczególnie w przypadku twardych korzeniowych warzyw. Poza tym, Green Star jest najlepszym urządzeniem na rynku pozyskującym sok chlorofilowy co prezentowałem na filmie.

Kiedy przeczytasz ten tekst, zapewne zrozumiesz dobrodziejstwa płynące z wprowadzenia do codziennej diety świeżych, specjalnie skomponowanych soków. Aby w pełni wykorzystać dary natury i rozpocząć proces leczenia i regeneracji organizmu, musisz dokonać właściwego wyboru urządzenia do wyciskania soku. Możemy wybierać spośród takich urządzeń jak elektryczne wyciskarki do soków / wyciskarka do soków , wyciskarki do owoców / wyciskarka do owoców (cytrusów), ręczne wyciskarki do soków, blendery czy sokowirówki.

SPRAWDŹ NIŻEJ DOSTĘPNE MODELE WYCISKAREK

ZOBACZ DOSTEPNE WYCISKARKI

Niestety dotychczasowa oferta naszego rynku – tzw. sokowirówki nie są w stanie sprostać temu zadaniu. Sokowirówki, umożliwiają otrzymanie soku tylko ze startych części warzyw, przez co bardzo duża ilość soku, po prostu trafia do kosza. Sok w sokowirówce wydostaje się jedynie z miejsc przecięcia włókien – im drobniej starta jest masa – tym więcej soku można otrzymać.

Niestety podczas przecięcia (kontaktu z ostrzem) tracimy wiele cennych witamin. Sokowirówka to urządzenie wytwarzające kilka tysięcy obrotów na minute, osiągnięta temperatura jest zabójcza dla enzymów które giną w temperaturze powyżej 40 st. C.

Szczegółowe informacje o różnicach pomiędzy sokowirówką a wyciskarką

Technologia stworzona dla Twojego zdrowia

Drugą grupą urządzeń do wyciskania świeżego soku są wyciskarki do owoców i warzyw, działające na zasadzie prasy miażdżącej. Wyciskarka do soków Green Star jako jedyna obecna na rynku wyciskarka do owoców zawiera bioceramiczne walce ferromagnetyczne. Co to oznacza?
Walce wyciskarki do owoców nie uszkadzają tkanki rośliny, wyciskany sok nie ma kontaktu z żadną stalą czy metalem. Dzięki temu nie tracimy cennych, niezbędnych do rozpoczęcia procesu leczniczego enzymów, witamin i minerałów.

„Żelazo w kontakcie z metalem ulega przewartościowaniu z dwuwartościowego na trójwartościowe, którego nasz organizm nie przyswoi. „

Sok polecany dla kobiet w ciąży

Dzięki subtelnemu polu magnetycznemu z soku wyciskanego przy użyciu wyciskarki do soku usuniemy metale ciężkie takie jak rtęć, arsen, ołów, kadm, nikiel, cynk, chrom, miedź, azotany i azotyny z tkanki łącznej rośliny.
Sok może być nieodłączny elementem diety kobiet w ciąży.
Podczas powolnego miażdżenia, metale ciężkie łączą się z celulozą nie przenikając do soku, trafiają do pulpy czyli resztek pozostałych po wyciskaniu.

Pozyskujemy czystą esencję najzdrowszego soku !

Nawet jeśli masz nieekologiczne warzywa – to dzięki procesowi wyciskania w wyciskarka do owoców Green Star znaczna większość niekorzystnych substancji wychodzi w zgniecionej pulpie!!!

Dwustopniowy system wyciskania soku:

KROK I – pobranie produktu i powolny, kontrolowany nacisk

KROK II – prasowanie = miażdżenie oraz uzyskanie soku – wody organicznej z wyciskanego owocu czy warzywa. Pozostałość z procesu wyciskania czyli tkana łączna, w postaci suchej pulpy wyrzucana jest na zewnątrz, wraz z celulozą połączoną z metalami ciężkimi. Otrzymujemy zdrowszy, pełen witamin sok do profilaktycznego spożycia i leczniczych terapii np. Terapii Gersona, Jensena.

Enzymy lubią wolne obroty

Zastanawiasz się dlaczego wyciskarka do soków Green Star z 110 obrotami na minutę jest lepsza niż inne obecne na rynku sokowirówki / wyciskarki? Ilość obrotów jest kluczowa, jeżeli zależy nam na pozyskaniu enzymów z wyciskanych owoców i warzyw.

Wyciskarki do owoców i warzyw Green Star 1000/2000/3000, Green Star Elite oraz Green Power Gold nie powodują nagrzania soku oraz natleniania, co czynią inne konkurencyjne wyciskarki czy sokowirówki, które osiągają moc nawet 1400 obr./min. Jest to prędkość zabójcza dla enzymów, które giną w temperaturze powyżej 40 st. C. Dzięki technologii wolnoobrotowej i przebadanej, optymalnej prędkości 110 obr. na minutę pozyskujemy znacznie więcej soku niż konkurencyjne urządzenia.

I co ważne sok, jest nieutleniony, co oznacza że można go przetrzymywać nawet do 48 godzin w lodówce.

Bioceramiczna budowa

Wyciskarka do soków Green Star to również najlepsze materiały, wykorzystane dla zapewnienia lepszej, łatwiejszej obsługi oraz najwyższej jakości wyciskanego soku. Według przeprowadzonych badań laboratoryjnych, do wyciskania soków leczniczych spożywanych przy terapii Gersona, Jensena stanowczo wykluczono stal nierdzewną, nylony, plastiki itp. Stosowanie wymienionych materiałów, grozi utratą cennych składników odżywczych takich jak żelazo, które staje się nieprzyswajalne. Sok utlenia się już w trakcie wyciskania!!

Tworzywo bioceramiczne z którego stworzona jest wyciskarka do owoców i warzyw Green Star, wykorzystuje energie kinetyczną obracających się walców, do wytworzenia drgań o częstotliwości drgań krystalicznie czystej wody. Dzięki temu opóźniamy proces utleniania soku, dłużej ciesząc się zdrowym, pysznym sokiem.

Nagrody, certyfikaty, wyróżnienia – potwierdzeniem najwyższej jakości

Wyciskarka do soków Green Star to od lat niekwestionowany zwycięzca wielu międzynarodowych nagród i wyróżnień. Otrzymane trofea są potwierdzeniem jakości, zaufania oraz innowacyjności wyciskarek do soków Green Star. Wszystkie uzyskane nagrody można obejrzeć na stronie www.greenstar.com, natomiast poniżej prezentujemy jedne z wielu :

 • Złota Wyciskarka, Najlepsze Korzyści dla Zdrowia, Happyjuicer.com,2004
 • Międzynarodowa prestiżowa nagroda Stowarzyszenia Zdrowej Żywności CHFA, Kanada, 2002, 2005.
 • I Nagroda w Teście Wiodący Produkt Konsumenta – Niemcy 1993 , Test w zakresie budowy budowy, jakości wyników, wysokiej wydajności, reputacji w bezpośredniej konkurencji wśród wszystkich prestiżowych wyciskarek i sokowirówek na świecie,
 • Gold Award of Excellence Sept 2004,– Equipment ALIVE Academy of Nutrition Awards.
 • Gold Award of Excellence Oct 2005,– Equipment ALIVE Academy of Nutrition Awards.
 • Złota Nagroda Doskonałości w kategorii sprzętu w (CHFA), 2007 kanadyjskiego Health Food Association.
 • I miejsce, czerwiec 2003, Stiftung Warentest – (German Consumer Reports)

Poniżej prezentujemy zawartość minerałów w soku uzyskanym przy użyciu wyciskarki do soków Green Star. Produkty użyte do wyciśnięcia soku:

 • pietruszka (64 g),
 • kapusta (392g),
 • boćwina (270g),
 • kiełkami słonecznika (160g)
 • seler (30g).

Z powyższych produktów otrzymaliśmy 800 ml !! soku

Minerały w otrzymanym soku:

Minerały otrzymane przy użyciu wyciskarki do sokówIloœść minerałów w otrzymanym soku
bor0,89
wapń560
chrom0,095
miedŸ1,01,2017
żelazo1,06,1958
lit0,18
magnez291
mangan28,02,330
molibden0,065
nikiel0,077
fosfor331
potas2236
krzem2,05,2013
sód948
stront1,08,2013
wanad0,014
cynk1,02,1992

Green Star – kilka urządzeń w jednym!

Wyciskarka soków Green Star nie tylko uzyska wspaniały, zdrowy sok w postaci najczystszej esencji pełnej witamin, ale również przygotuje wspaniałe ekologiczne przysmaki m.in.:

 • żywność dla dzieci,
 • desery owocowe,
 • makarony,
 • jogurty,
 • zupy,
 • koktajle,
 • dipy,
 • mochi (ciastka)
 • masło orzechowe, a wszystko przy użyciu jednej wyciskarki do soków.

Wyciskarka do owoców i warzyw Green Star doskonale radzi sobie z surowymi produktami jak orzechy, migdały, ziarna np.: orkisz, pszenica. Wystarczy raz spróbować masła z tych produktów a już nigdy nie sięgniesz po te z półek sklepowych. Gładka faktura, przepyszny smak i co najważniejsze zdrowe, pełne witamin posiłki – to wszystko z wyciskarką do owoców i warzyw Green Star.

„ … Jestem użytkownikiem wyciskarki do owoców od 2007 roku. Kupiłam ją ze względu na chorego ojca. Jedynym ratunkiem była zmiana diety i uzupełnienia jej braków w składniki odżywcze. Już po kilku tygodniach picia enzymatycznych soków z wyciskarki do soków Green Star wyniki badań wzbudziły nadzieje na poprawę. Mija już dwa lata od włączenia tych soków do diety. Tata ( ku zaskoczeniu lekarzy) jest naprawde w dobrej kondycji. Przy okazji terapii taty cała moja rodzina nauczyła się pić soki codziennie…”
Kasia Matysiak z Gdańska klientka 2007

„Ponieważ miałam poważne niedobory magnezu od kilku lat musiałam go uzupełniać co jakiś czas kroplówkami. Dowiedziałam się o możliwości naturalnego uzupełnienia poprzez soki z roślin leczniczych. Wyciskarkę do soków Solo Star kupiłam na próbę, bo była najtańsza. Po 2 miesiącach picia soków lekarz nie mógł uwierzyć, że mam magnez w normie. Mija już rok, a ja jestem naprawdę w doskonałej kondycji. Kupiłam wyciskarkę córce Green Star ( jest również zachwycona) jak i wielu moich znajomych, u których również następuje regeneracja organizmu. Doskonały zakup. Polecam..”
Zofia Stasiak z Krakowa – klientka 2008

„Soki robię od 2 lat ale sokowirówką, a od miesiąca Green Power Gold. To jest rewelacja w smaku i zdrowotności. Miałem z żoną brak żelaza, po 1 miesiącu poziom żelaza podniósł się do górnej granicy. Ta wyciskarka do soków to maszyna zdrowia. Robię pastę z lnu, orzechów i miodu.”
Marian z Grodziska Wklp zakup październik 2009

„Razem z mężem potrzebowaliśmy zmiany….Ciągła praca, stres i niezdrowe żywienie, pozbawiło nas radości z życia. Decyzja o zakupie wyciskarki Green Star 3000 była spontaniczna, ale dziś wiem że była to naprawę dobra decyzja. Efekty picia soków przyrządzonych samemu, widać już po pierwszym tygodniu. Pozbyłam się migren i problemów z cerą, miałam skłonności do wyprysków. Z wielką wdzięcznością polecam soki z Green Star !”
Kasia i Marek S. Kraków czerwiec 2012

Wyciskarka do soków Green Star

 • idealna do stosowania w Terapiach Sokami min. Terapia Gersona, Jensena, Walkera czy Cabot.
 • zdobywca największej ilości nagród i certyfikatów.
 • wyciskarki do soków Green Star w etapie wyciskania soku nie mają styczności z metalem , co jest niezwykle istotne w przypadku zielonych części roślin!
 • wyciskarki do owoców Green Star umożliwiają regulację konsystencji pulpy – możemy wycisnąć sok do ostatniej kropli, ale również możemy przyrządzić dżem z wyciskanych owoców.
 • przyrządzimy zdrowe pokarmy z orzechów, migdałów, pestek
 • wyciśniemy sok ze wszystkich roślin min: liści, łodyg, bulw, kiełków, traw zbóż oraz ziół, warzyw, owoców itd. nie zakłócając ich naturalnej bio – informacji
 • wolnoobrotowa technologia Twin Gear (110/obr/min) – pozwoli pozyskać jeszcze więcej witamin i minerałów
 • aktywne enzymy odpowiedzialne za przemiany biochemiczne są czynne do 48h (nie natlenione soki)
 • zjonizowane soki utrzymują równowagę kwasowo – zasadową, które doskonale oczyszczają z toksyn i produktów przemiany materii jak chlorki i mocznik
 • praca wyciskarki do owoców i warzyw Green Star jej jest niezwykle cicha
 • wyciskanie soków odbywa się bez potrzeby obierania warzyw, owoców ze skórek
 • mycie to przyjemność ( w kilka minut tylko trzy części do opłukania + sitko)
 • wytrzymała – na wszystkie wyciskarki do soków Green Star dajemy aż 5 lat gwarancji!
 • niezawodna – dożywotnia gwarancja na silnik!
 • do zakupionego sprzętu dajemy polską instrukcję oraz listę przepisów na pyszne soki.
 • posiadamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Dla naszych klientów zapewniamy 5 lat gwarancji na części Green Star, natomiast na silnik otrzymają Państwo dożywotnią gwarancję!

Chcesz zobaczyć jak działają nasze wyciskarki do soków i spróbować pysznego, świeżo wyciśniętego soku zapraszamy do naszego salonu w Warszawie.

Al. Nowoursynowska 52E (koło ulicy Relaksowej), 02-797 Warszawa
tel. 22 224 67 39, 22 499 43 10, 790 033 100, 503 303 410