Książka „Sokoterapia” dr Radwańskiego

Książka Sokoterapia dr RadwańskiegoSokoterapia to pierwsza polska publikacja o leczniczych właściwościach płynnej diety owocowo-warzywnej. Autor książki dr Jacek Radwański jest specjalistą medycyny żywienia i od lat zgłębia przyczyny chorób cywilizacyjnych,szczególnie w aspekcie zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworowym.
Pisze artykuły do czasopism, prowadzi wykłady, przyjmuje w Centrum Medyczno – Holistycznym R Medica w Warszawie, ul. Nowoursynowska 52E rejestracja@Rmedica.pl tel : 503 303 480.

CENA : 25 ZŁ

ZAMÓW KSIĄŻKĘ TUTAJ

Sokoterapia to pierwsza polska publikacja o leczniczych właściwościach płynnej diety owocowo-warzywnej.

Autor książki dr Jacek Radwański jest specjalistą medycyny żywienia i od lat zgłębia przyczyny chorób cywilizacyjnych, szczególnie w aspekcie zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworowym. Pisze artykuły do czasopism, prowadzi wykłady oraz prowadzi konsultacje i udziela porad żywieniowych, przygotowuje plany żywieniowe w chorobach.

Dr Jacek Radwański uważany jest za prekurosora Sokoterapii w Polsce.
W początkach lat 2000 wprowadzał w Polsce (na licznych wykładach, pisząc dziesiątki publikacji, prowadząc warsztaty i szkolenia) tematykę Terapii Sokami Natury jako wspomagajace leczenie chorób cywilizacyjnych

Obecnie prowadzi z zespołem secjalistów pierwsze w Polsce TURNUSY LECZNICZE z Sokoterapią . Program autorski obejmuje spersonalizowany plan żywieniowo- diagnostyczno -rehabilitacyjny. zobacz: www. sokoterapia.pl

Przyjmuje pacjentów w Centrum Medyczno – Holistycznym R Medica w Warszawie, ul. Nowoursynowska 52E rejestracja@Rmedica.pl tel : 503 303 480.

Dr Jacek Radwański jest psychologiem medycyny żywienia, psychodietetykiem i naturopatą. To pozwala mu łączyć zdobycze medycyny akademickiej z szeroko rozumianą medycyną naturalną.
Uważa , że: „ choroba na poziomie fizycznym ma swoje głębokie przyczyny w długotrwałych procesach zachodzących w organizmie , na co wpływ mają min: codzienna dieta, styl życia, stosowane środki farmakologiczne – również w dzieciństwie ( p/bólowe, p/gorączkowe p/depresyjne, antybiotyki, sterydy itp.), podłoże stresogenne w relacjach rodzinnych, zawodowych, emocje, traumy, przebyte terapie , operacje , środowisko, promieniowanie itp.
To składa się na indywidualny proces rozwoju choroby, który ma swój początek, czas trwania, intensywność przebiegu , stosunek pacjenta , a to ma ogromne znaczenie w zaplanowaniu spersonalizowanej drogi do zdrowia w celu osiągnięciu najbardziej oczekiwanych efektów leczenia. Diagnostyka tylko na poziomie fizycznym i nazwanie jednostki chorobowej nie wystarczy . Jedynie zagłębienie się w przyczyny procesu może pomóc w ustaleniu najlepszego planu wspomagającego leczenie”

KSIĄŻKA SOKOTERAPIA oswaja czytelnika z ideą sokoterapii , zawiera szereg porad niezbędnych w profilaktyce i leczeniu chorób, a także proponuje oczyszczająco – regenerującą autorską Kurację Enzymatyczną , która jest metodą wspomagającą leczenie chorób cywilizacyjnych, przewlekłych i nowotworowych.

Kuracja Enzymatyczna dr Radwańskiego jest to autorską metodą wspomagania leczenia chorób cywilizacyjnych, oparta na specjalnie opracowanym planie żywieniowym uwzględniającym potęgę składników roślin odpowiednio ze sobą połączonych. Innowacyjność opisanej w książce metody polega na uruchomieniu prawidłowych procesów oddychania komórkowego poprzez dostarczenie odpowiedniej ilości niezbędnych metabolitów, dzięki czemu jest niezwykle skuteczna w profilaktyce zdrowotnej oraz wspomaganiu leczenia ciężkich chorób cywilizacyjnych m.in. chorób serca, układu krążenia, przewodu pokarmowego, cukrzycy, nowotworów i innych. wykorzystane receptury na świeżo przyrządzane soki, zielone koktajle czy soki chlorofilowe mają nie tylko niezwykłe walory lecznicze , ale również smakowe. Mogą być wykorzystywane do terapii leczniczych, ale i do codziennej profilaktyki zdrowia dla całej rodziny.